Skip links

Kontakt oss

Man-Fre: 07:00 – 17:00

    Ansatte

    Øyvind Myrvold : Tømrer m/fagbrev

    Øyvind Myrvold

    Tømrer m/fagbrev

    oyvindmyrvold@hotmail.com

    900 69 974

    Øyvind «Bonen» Bergstøl : Tømrer m/fagbrev

    Øyvind «Bonen» Bergstøl

    Tømrer m/fagbrev

    202024@live.no

    918 78 390

    Alf Terje Oakley : Tømrer m/fagbrev

    Alf Terje Oakley

    Tømrer m/fagbrev

    alf-terje@hotmail.com

    902 09 849

    Vegard Sør-Reime : Tømrer m/fagbrev

    Vegard Sør-Reime

    Tømrer m/fagbrev

    vegard_sorreime@hotmail.com

    988 89 214

    Ørjan Stallemo : Tømrer m/fagbrev

    Ørjan Stallemo

    Tømrer m/fagbrev

    orjan@stallemo.com

    995 59 286

    Bjørn Erling Andersen : Tømrer m/fagbrev

    Bjørn Erling Andersen

    Tømrer m/fagbrev

    bjorn@hg-bygg.no

    913 24 647

    Rune Danielsen : Tømrer m/fagbrev

    Rune Danielsen

    Tømrer m/fagbrev

    rune.danielsen@outlook.com

    970 83 430

    Adrian Muriqi : Tømrer m/fagbrev

    Adrian Muriqi

    Tømrer m/fagbrev

    adrian.muriqi@gmail.com

    414 86 350

    Sondre Lauvsland : Tømrer m/fagbrev

    Sondre Lauvsland

    Tømrer m/fagbrev

    lauvsland@hotmail.com

    970 11 923

    Henrik Gamborg-Nielsen : Tømrer m/fagbrev

    Henrik Gamborg-Nielsen

    Tømrer m/fagbrev

    henrikgaborgn@gmail.com

    938 80 802

    Jonas Andersen : Tømrer m/fagbrev

    Jonas Andersen

    Tømrer m/fagbrev

    jonas.anders199@outlook.com

    952 79 249

    Arthur Finsådal Larsen : Tømrer m/fagbrev

    Arthur Finsådal Larsen

    Tømrer m/fagbrev

    arthur.finsadal.larsen1224@gmail.com

    907 71 718

    Helge Gausdal : Daglig leder, byggmester

    Helge Gausdal

    Daglig leder, byggmester

    helge@hg-bygg.no

    91553011